IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –  21 KWIETNIA 2024 ROKU

1. Dzisiaj z racji III. niedzieli miesiąca – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  2. Jutro – w poniedziałek – w Domu parafialnym o godz. 10.oo odbędzie się SPOTKANIE KLUBU SENIORA. ZAPRASZAMY . Temat spotkania:” Wanda Malczewska – mistyczka i wizjonerka”.
  3. We wtorek – 23 kwietnia – obchodzić będziemy uroczystość Św. Wojciecha,
  4. W czwartek – 25 kwietnia – przypada święto św. Marka Ewangelisty, który jest patronem księdza Marka , wikariusza tut. Parafii. Msza św. w int. ks. Marka, Solenizanta odbędzie się tego dnia o godz. 17.30; po Mszy św. – będzie możliwość złożenia życzeń.
  5.   W piątek – 26 kwietnia – w naszej  parafii przeżywać będziemy  Odpust ku czci Matki Boskiej Dobrej Rady. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.oo, 8.oo, 17.oo, Suma odpustowa  będzie               o godz. 18.oo  pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Ireneusza Pękalskiego.           Po Mszy św. odpustowej –  odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy Parafian i wszystkie Grupy parafialne.
  6. W przyszłą niedzielę z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka autokarowa do zabytkowych kościołów w parafii Będków, która obchodzi 500- lecie swego istnienia. Koszt wyjazdu 20 zł. Wyjazd o godz.10.3o z ul. M. Skłodowskiej – Curie.
  7. Również w przyszłą niedzielę z okazji 10. Rocznicy Kanonizacji Świętego Jana Pawła II o godz. 17.15. – odbędzie się koncert muzyczny.
  8.   Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę i sprzątanie kościoła. Niech dobry Bóg Wszystkim błogosławi.