20 czerwca 2021

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Do końca miesiąca czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, które przeżywamy w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele o 17.30.
  2. W czwartek spotykamy się w kościele o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Tego dnia będziemy świętować fakt Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Serdecznie zapraszamy.
  3. W miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) niedzielna wieczorna msza św. będzie sprawowana o godz. 20.00. nie będzie Eucharystii o godz. 18.00.
  4. Ksiądz Arcybiskup nie przedłużył dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy św., i zaprasza wiernych do bezpośredniego przeżycia Eucharystii. Wyrażamy nadzieję, że obecnie po rozluźnieniu restrykcji i po przyjęciu szczepionki wierni będą się czuli wzmocnieni fizycznie i psychicznie, co zaowocuje zwiększoną frekwencją na nabożeństwach. Zapraszamy.
  5. W tym roku planujemy organizację parafialnych półkolonii, co zapewne będzie korzystne dla dzieci. Przeżyjemy 2 turnusy od 5 do 9 lipca i od 12 do 19 lipca. Zapisy w kancelarii. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł.