Jasełka w pw. Matki Boskiej Dobrej Rady w Zgierzu

W niedzielę w pw. Matki Boskiej Dobrej Rady w Zgierzu podopieczni z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Zgierzu wystawili jasełka Bożonarodzeniowe. Swoim występem dostarczyli wiele radości parafianom ,nie zapomnianych przeżyć oraz przekazali wartości płynące z narodzin Jezusa. Wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną w której panuje życzliwość, miłość. Program jasełek przedstawiał objawienie Daru Bożego Narodzenia.
Piękna dekoracja, bardzo starannie przygotowane stroje , aniołów królów i innych postaci występujących w programie przyciągały uwagę parafian. Jasełka wzbogaciły kolędy i pastorałki śpiewane przez podopiecznych.
W imieniu parafian podziękował ks. proboszcz Andrzej Blewiński za zaangażowanie w przygotowanie jaseł Bożonarodzeniowych, piękną inscenizacje i wspaniałe występy podopiecznych.