Niedziela 20  czerwca 2021 r.                  

7:00  +  Jana, Władysławy Muras; Władysława Majera
8:30  +  Edwarda Składanowskiego – greg.20
10:00  +  Eugeniusza Grabowskiego – 14 r. śm. i Marii Grzelak
11:30   Za parafian
13:00   + Grażyny Krakowiak; Janiny i Władysława Krakowiaków
18:00   +  Radosława Romańskiego – 2 r. śm. i  z okazji „Dnia taty” od syna i córki

Poniedziałek 21 czerwca 2021 r.

6.30 +  Janisława Ziarnika z rodzicami; Alicji, Wandy, Wincentego Kowalskich z rodzicami
7.00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.21
17.00 +  Alicji i Kazimierza, Lucjana, Stanisława Joachimiaków
17.30 +  Hieronima Pilarskiego – 15 r. śm. z rodziną

Wtorek 22 czerwca 2021 r.

6:30 +  Jadwigi Wiśniewskiej i Marii Mirys z rodzicami
7:00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.22
17.00 +  Mirosławy, Leszka, Jadwigi, Stefana Rejnsz
17:30 +  Janiny, Józefa Kujawów i ich rodzeństwa

Środa 23 czerwca 2021 r.

6.30 +  Tadeusza Jarosika – od żony, córki i syna z rodzinami
7.00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.23
17.00 +  Jana, Genowefy, Andrzeja i Adama Dudkiewiczów
17.30

 

Nowenna:  1. O powrót do zdrowia dla Urszuli Betlej.

 

Czwartek 24 czerwca 2021 r.
Narodzenie św. Jana Chrzciciela

7.00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.24
9.00 +  Wandy z rodziną
17.00 +  Jana Kwiatkowskiego z rodzicami i z synem Zdzisławem
18.00 +  Stanisława Kowalczyka z okazji „ Dnia taty”
                                 Piątek 25 czerwca 2021 r.
  6.30 +  Wincentyny, Piotra, Jana Jarmolińskich; Adama Domińczyka
7.00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.25
17.00 +  Jana, Franciszki, Zofii, Stanisława i Mieczysława Potakowskich
17.30  + Józefa Baleja – 15 r. śm. z rodzicami i teściów Kowalskich

 

                                        Sobota 26 czerwca 2021 r.
6.30 +  Jana – 20 r. śm. i Józefy Chachajów; Marii, Bolesława Zawadów
7.00 +  Edwarda Składanowskiego – greg.26
17.00 +  Władysławy, Jana, Krzysztofa i Adama Kowalczyków
17.30 +  Ireny Wójtowicz – od syna ks. Arkadiusza
                                        Niedziela 27  czerwca 2021 r.
7:00 +  Janiny, Wacława Matusiaków; Zofii i Feliksa Danychów
8:30 +  Edwarda Składanowskiego- greg.27
10:00 +  Anny Wituły; Jadwigi i Mariana Porzyckich
11.30 Za  parafian
13:00  Chrzty
18:00  + Janiny i Józefa Magdziarzów; Zofii i Stanisława Wyrzykowskich