Niedziela 6 grudnia 2020

7:00 + Kazimierza Kołodziejczaka – 13 r. śm
8:30 + Tadeusza Siudy – greg.6
10:00 + Wiesławy Małys – 1 r. śm
11:30 Za parafian
13:00 + Anny – 1 r. śm. i Stanisława Grzelaków oraz za zmarłych z rodzin: Grzelaków i Stefaniaków
18:00  W intencji wszystkich wspólnot i grup parafialnych

Poniedziałek 7 grudnia 2020 r.

6:30 + Mariana Sieli – od uczestników pogrzebu
7:00 + Tadeusza Siudy – greg.7
17:00 + Zenona Szymańskiego – 1 r. śm.
17:30 + Józefa Korzeniewskiego – 1 r. śm.

Wtorek 8 grudnia 2020 r.
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00 + Tadeusza Siudy – greg.8
9:00 W intencji Piotra – przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny o uproszenie łask potrzebnych do przemiany jego duszy i uzdrowienie ciała
17:00 + Marii Lidii Makowskiej
18:00 + Stanisława Wieczorka – 41 r. śm.; całą rodzinę Wieczorków z dziećmi

Środa 9 grudnia 2020 r.

6:30 + Tomasza Westerowskiego – od uczestników pogrzebu
7:00 + Tadeusza Siudy – greg.9
17:00 + Małgorzaty, Wojciecha, Józefa Fudałów;Stanisława Okraski i Władysława Majera
17:30 Nowenna:

                      Czwartek 10  grudnia 2020 r.

6:30 + Janiny Kupis; Antoniny, Wacława i Józefa Kępińskich
7:00 + Tadeusza Siudy – greg.10
17:00 + Wieńczysława Smolenia -1 r. śm. i za zm. z rodz. Smoleniów i Masłoszów
17:30 + Marianny i Jana Dyjaczyńskich z synem Kazimierzem

                  Piątek 11 grudnia 2020 r.

6:30 + Danuty Cyran – 1 r. śm. – od córek: Pauliny i Moniki z rodzinami
7:00 + Tadeusza Siudy – greg.11
17:00 + Kazimierza Kubiaka – 19 r. śm.; Reginy, Józefa Wachockich
17:30 + Waldemara Michalskiego

                   Sobota 12 grudnia 2020 r.

6:30 + Zofii Gumińskiej – od uczestników pogrzebu
7:00 + Tadeusza Siudy – greg.12
17:00 + Aleksandry i Wiesława Polczyńskich oraz za zm. z rodz.: Polczyńskich, Szymańskich i Anieli Kowalskiej
17:30 + Janiny Moździerzewskiej – od rodzeństwa i rodziny

 

                  Niedziela 13 grudnia 2020 r.

7:00 +Zofii- 23r. śm.; Henryka- 7 r. śm. i Grzegorza Kubiaków oraz Marka Sass – 31 r. śm.
8:30 + Tadeusza Siudy– greg.13
10:00 + Marianny Jabłońskiej z okazji imienin
11:30 Za parafian
13:00 Chrzty
18:00 Dz.- błag. za uratowanie życia i o łaskę zdrowia dla Józefa Gułaja