Dzisiaj jest: niedziela
21 kwietnia 2019
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Do końca roku zostało 255 dni.

Obecnie na stronie

Duszpasterstwo Małżeństw Niesakramentalnych

Opiekun:

Duszpasterstwo to powstało z inicjatywy ks. proboszcza Andrzeja Blewińskiego. Inauguracyjne spotkanie miało miejsce 9 września 2012 r. Ludzie żyjący w związkach niesakramentalnych to ludzie potrzebni Kościołowi. I jest ich wielu. Spotykamy ich w Kościele, ale nie mają dostępu do Eucharystii. Jednak ci ludzie też muszą czuć się ważni i potrzebni.

- Zainteresowanie problemami par niesakramentalnych, może zranionych przez życie i różne sytuacje, może przez współmałżonków z poprzednich związków
- Próba wyjaśnienia, jak się poruszać w kwestiach własnej wiary i religijności. Wyjaśnienie, jakie restrykcje niesie ze sobą życie w związku niesakramentalnym, ale także, że ów status nie stawia tych par w drugim czy trzecim szeregu wierzących.