Spotkanie Opłatkowe

Spotkanie opłatkowe w Domu Duszpasterskim w pw. Matki Boskiej Dobrej Rady w Zgierzu-Bractwa Pielgrzymkowego. W spotkaniu uczestniczył Ksiądz Dziekan Dekanatu Zgierskiego -Andrzej Chmielewski, Ksiądz Proboszcz Wojciech Jędrzejczak i Ksiądz Grzegorz Kwolek z pw. Chrystusa Króla , Ksiądz Miziołek z parafii w Łodzi wieloletni uczestnik pielgrzymki, Księża z naszej parafii: Ksiądz Krzysztof Burzyński, Ksiądz Marek Sasiak.
Swoja obecnością zaszczycił Marek Matuszewski poseł Rzeczpospolitej Polskiej oraz prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski ora uczestnicy pielgrzymki, sympatycy i ich rodziny. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze do śpiewania kolęd zapraszał zespół pielgrzymkowy.
Marianna Strugińska-Felczynska