PIĄTA  NIEDZIELA WIELKANOCNA –  28  KWIETNIA 2024 ROKU

1. Dzisiaj o godz. 17.15 – z okazji 10. Rocznicy Kanonizacji Świętego Jana Pawła II  – odbędzie się koncert muzyczny w wykonaniu Nauczycieli i Uczniów Państwowej Szkoły  Muzycznej w Zgierzu.
  2. Jutro – 29 kwietnia – obchodzimy Dzień Męczeństwa Polskiego.
  3. We wtorek – 30 kwietnia – po Mszy św. wieczornej – odbędzie się spotkanie Członków Koła Żywego Różańca w domu duszpasterskim.
  4. W środę – 1 maja – przypada wspomnienie Św. Józefa Robotnika.  Tego dnia  zaczynają się również  nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. W tygodniu po ostatniej Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 17.30.
  5. W czwartek – 2 maja – przypada Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
  6. W piątek – 3 maja – obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. – będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 17.00  i 18.00. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00

7.W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i I sobota miesiąca.

1. W przyszłą niedzielę – 5 maja – o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Koła Różańcowego rodziców za dzieci w domu duszpasterskim.
  2. Serdeczne podziękowania dla tych Wiernych, którzy sprzątali kościół przygotowując go na uroczystości odpustowe; Dziękujemy również za skoszenie trawy wokół kościoła i przy plebanii         – Bóg Zapłać.
  3. W miniony piątek – 26 kwietnia – przeżywaliśmy Uroczystość odpustową ku czci MB Dobrej Rady – Bóg Zapłać wszystkim Wiernym, którzy uczestniczyli w Sumie odpustowej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ireneusza Pękalskiego.
  4. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę. Niech dobry Bóg Wszystkim błogosławi.