15  NIEDZIELA ZWYKŁA

14 LIPCA  2024 ROKU

1. 1. Przypominamy, że w miesiącach: lipcu i sierpniu – Msze św. odprawiane są wg porządku wakacyjnego. W dni powszednie o godz.: 6.30. i 17.30 – możliwość spowiedzi – 15 min. przed Mszą św.; natomiast  w niedzielę Msze św. o godz. 7.00,  8.30,  10.00,  11.30  i 20.00.  Nie ma Mszy św. o godz. 13.00.
  2. Lipiec jest miesiącem poświęconym Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  3. W tym tygodniu w naszej parafii odbędą się  półkolonie  dla dzieci – od poniedziałku do piątku.
  4.   W przyszłą niedzielę  po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów  na placu wokół kościoła.
  5. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego wypoczynku.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na dzisiejszą  tacę. Niech dobry Bóg błogosławi Parafianom oraz Sympatykom naszej parafii.