TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA –  14 KWIETNIA 2024 ROKU

1. Dzisiaj 14. kwietnia przypada Święto Chrztu Polski , obchodzimy również Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Dzisiaj także obchodzony jest Dzień Ludzi Bezdomnych.

2.W parafii p.w. Św. Jana Pawła II – w dzisiejszą niedzielę i przyszłą o godz. 19.oo – Koncert organowy – Zaprasza ks. Proboszcz – Wstęp wolny.

3. W dniu 16 kwietnia 2024 r. – we wtorek o godz. 19.oo w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi,                            ul. Broniewskiego 1 a – rozpocznie się nowy cykl spotkań ALPHA

4. W dniu 21 kwietnia 2024 r. w Łodzi, ul. Janosika 141 – odbędzie się Dzień skupienia dla mam w stanie błogosławionym.                                                                                                                                                                                                 5.   Parafia  Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu zaprasza do udziału w Pielgrzymce   do Medjugorie  i Chorwacji w dniach 19 – 27 lipca 2024 roku. Więcej informacji i zapisy   u Księży z parafii Św. Katarzyny. Pierwsze spotkanie organizacyjne – w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 18.30. w sali Przystań (przy kościele).

6. Parafia MB Różańcowej w Zgierzu organizuje pielgrzymkę do Gruzji od 1 do 9 czerwca ( bliższe informacje zamieszczone w gablocie).

7. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę i sprzątanie kościoła. Niech dobry Bóg Wszystkim błogosławi.