Dominikańska Szkoła Wiary

Spotkania: po ogłoszeniu komunikatu

Opiekun: Ks. kan. dr Andrzej Blewiński, Piotr Jerzy Grodecki i Ewa Grodecka

Historia: Spotkania odbywają się w naszej parafii od 2010r. Adresowane są do wszystkich, którzy zadają sobie pytania i szukają na nie odpowiedzi, innymi słowy – wszystkich myślących, zastanawiających się, wątpiących i takich, którzy chcieliby usłyszeć, co Kościół naprawdę mówi na różne, kontrowersyjne tematy oraz zrozumieć, dlaczego to mówi.
Początek – zawsze – o godz. 19.00. Po wykładach zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

– Ciekawe wykłady o wierze, religii, Kościele, sztuce sakralnej, prowadzone gł. przez ojców dominikanów
– Spotkania adresowane zarówno do osób wierzących, niezależnie od wyznania, jak i dla tych, którzy poszukując prawdy nie znaleźli jej dotąd w nauczaniu chrześcijańskim
– Szczera refleksja i wspólne poszukiwania

Patronem medialnym jest Radio PLUS Łódź