25  PAŹDZIERNIKA  2020 r.

30  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. We wtorek po nabożeństwie różańcowym w zakrystii odbędzie się spotkanie członków Koła Żywego Różańca. Celem będzie wymiana tajemnic różańcowych.

2. W sobotę przeżyjemy ostatnie nabożeństwo październikowe. Uczynimy to wraz z procesją eucharystyczną. Zapraszamy serdecznie.

3. Można zgłaszać wypominki za zmarłych. Tradycyjnie przyjmujemy wypominki roczne, półroczne oktawalne i jednorazowe. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii, gdzie można otrzymać stosowne kartki wspominkowe lub bezpośrednio zgłosić osoby, za które pragniemy się modlić. Pamięć modlitewna o zmarłych jest skuteczną formą pomocy naszym bliskim, którzy już odeszli do Domu Ojca.

4. Za tydzień,1 listopada, w naszym kościele msze będą sprawowane według porządku niedzielnego. Z przyczyn obiektywnych nie będzie liturgii na cmentarzu ewangelickim oraz procesji wspominkowej. O godz. 14.00, przy krzyżu cmentarnym na ul. Spacerowej rozpoczniemy modlitwy za zmarłych zgłoszonych w wypominkach. Uczestników prosimy o zachowanie dystansu oraz używanie masek. Nie będzie Godzinek, Wypominek oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 rozpoczniemy wypominki oktawalne.

5. W naszym kiosku parafialnym są do nabycia atrakcyjne kalendarze na rok 2021 oraz świece wigilijne w cenie 5 i 15 zł.

6. Planowany wyjazd na Maltę został anulowany. Osoby wpisane na listę uczestników zapraszamy do kancelarii celem odbioru zaliczki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pielgrzymka dojdzie do skutku i wtedy wznowimy zapisy.

7. Zachęcamy do przeżycia internetowej Eucharystii sprawowanej przez Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia: w tygodniu o godz. 7.30, w niedziele o godz. 9.30. Możemy to uczynić za pośrednictwem naszej parafialnej strony lub archidiecezjalnej.