Niedziela 08.12.2019 r.
7.00 † Grażyny Krakowiak
8.30 † Małgorzaty, Wojciecha, Józefa Fudałów; Władysława Majera, Stanisława Okraski
10.00 † Andrzeja Lewandowskiego – 2 r. śm. – od mamy i sióstr
11.30 Za parafian
13.00 +Teresy, Józefa Nawrockich, Stanisławy, Lucjana Sędzickich, Władysława Zarzyckiego oraz ofiar tragedii w Szczyrku
18.00 † Marianny, Jana , Kazimierza Dyjaczyńskich

Poniedziałek 09.12.2019 r.
6.30 † Janiny, Franciszka Wiszniewskich
7.00 Przez Niepokalane Poczęcie NMP o łaskę uzdrowienia dla Piotra
17.00 † Stanisława, Wiesława Wielców; zmarłych z rodzin: Wielców i Redziszów
17.30 † Aleksandry, Wiesława Polczyńskich; c.r. Polczyńskich i Szymańskich; Anieli Kowalskiej

Wtorek 10.12.2019r.
6.30 † Krystyny Ajzert – od uczestników pogrzebu
7.00 † Marka – w 1 r. śm., Justyny Bucharzewskich
17.00 † Tadeusza Budźko – od sąsiadów
17.30 † Haliny Hanzel – 3 r. śm.

Środa 11.12.2019 r.
6.30 † Stefanii Anyszka – od uczestników pogrzebu
7.00 † Alicji Kupis – od rodziny
17.00 † Waldemara Michalskiego – z racji imienin
17.30 Nowenna:
1. O łaskę nawrócenia i trzeźwości dla Krzysztofa, Andrzeja i Dominika oraz o zdrowie dla Anety,Artura, Igorka i jego rodziców
2. O zdrowie dla Włodzimierza Maliny

Czwartek 12.12.2019 r.
6.30 † Teresy Majchrzak – od uczestników pogrzebu
7.00 † Franciszka, Zofii, Andrzeja Borowskich
17.00 † Marcina Kurpińskiego – w 20 r. śm.
17.30 † Władysława, Jana, Krzysztofa, Adama, Antoniego, Marianny Kowalczyków; Rozalii Piestrzyniewicz

Piątek 13.12.2019 r.
6.30 † Krystyny Kmieciak – od uczestników pogrzebu
7.00 † Marianny – 8 r. śm, Antoniego Rosów; zmarłych z rodziny Górajskich
17.00 † Genowefy, Bronisława Rucińskich; Franciszki, Kazimierza Burzyńskich
17.30 † Władysławy Stobienieckiej

Sobota 14.12.2019 r.
6.30 † Czesławy, Stanisława Klimczuków, Pauliny i Józefa Skibińskich
7.00 † Zofii, Łucji, Czesława Laśkiewiczów
17.00 † Jerzego Pobłockiego; zm. z rodziny Pobłockich
17.30 † Zofii, Józefa Rybusów; zm. z rodziny Rolewskich

Niedziela 15.12.2019 r.
7.00 † Zofii, Henryka, Józefy, Ignacego, Anny Kubiaków, Marka Sas, Marianny, Franciszka, Stanisławy Olejniczaków
8.30 † Marianny Jabłońskiej
10.00 † Arkadiusza, Ireny, Mariana Matusiaków
11.30 Za parafian
13.00 † Wandy Sławińskiej – od sąsiadów
18.00 † Aurelii – imieninowa i Leona Śniegów