Chór Parafialny

Historia: Chór rozpoczął działalność we wrześniu 2010 roku. W jego skład wchodzą przedstawiciele kilku pokoleń, których łączy wspólna chęć uwielbienia wielkości i dobroci Boga poprzez śpiew. Inicjatorem powstania chóru był Ksiądz Proboszcz Andrzej Blewiński, a opiekunem muzycznym formacji został pan Adam Drzewiecki, pracujący jako organista także w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Parzęczewie.

Wykonywany repertuar obejmuje utwory zarówno kompozytorów polskich, jak i zagranicznych - pieśni i utwory religijne na cały rok liturgiczny. Próby odbywają się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, sprzyjającej owocnej pracy nad emisją głosu, brzmieniem i interpretacją opracowywanych kompozycji.

Działalność: Chór wzbogaca swoją obecnością Msze święte oraz najważniejsze uroczystości parafialne i państwowe.

Spotkania: w każdą środę w kościele o godzinie 18:30

Opiekun: ks. kan. dr Andrzej Blewiński, Jacek Zaręba, Adam Drzewiecki - organista

Jeśli lubisz śpiewać i poprzez systematyczny wysiłek doskonalić swoje wokalne umiejętności - nie wahaj się i przyjdź.

SKŁAD CHÓRU

27. Stasiak Danuta
28. Zaręba Jacek
29. Żułtowska Elżbieta

Jeśli lubisz śpiewać i poprzez systematyczny wysiłek doskonalić swoje wokalne umiejętności – nie wahaj się i przyjdź. Czekamy na Ciebie w każdą środę o godzinie 18.30.